Tarım Kredi

Tarım Kredi 2020 İlaç Fiyatları

Tarım alanında faaliyet gösteren vatandaşlar ektikleri ürünleri dışarıdan gelen etkenlere ve hastalıklara karşı korunmaları adına ilaçlama yapmak zorundadırlar. Tedbir alınmaması halinde ekim yapılan ürünlerden istenilen verim alınamayacaktır. Tarım Kredi tarafından çiftçilere özel fiyatlar ile tarım ilacı verilmektedir. Tarım Kredi Birlik Marketleri tarafından peynir, tereyağı gibi organik ürünlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Tarım Kredi Kooperatifi ürünlerinin satış mağazası Tarım Kredi Birlik Marketleri olarak belirlenmiştir. Bu yazımızda sizler için TKK ilaç fiyat listesini anlatmaya çalışacağız. 

Tarım Kredi 2020 İlaç Fiyatları

Tarkim İlaç Fiyat Listesi

Tarkim Bitki Koruma 2009 yılında 16.000.000 TL sermaye ile TKK, Bölge Birlikleri ve Gübre Fabrikaları aracılığı ile Manisa’da kurulmuştur. Üretimi yapılan toprak ürünlerinin ve bitkilerinin satışa sunulması için çalışmalar gerçekleştiren firma, toprak mahsullerinin ve bitkilerin yanı sıra insan sağlığı için de ilaç hazırlamaktadır. Tarkim Bitki Koruma için 20.020 m2 arazi tahsis edilmiş olup arazinin belli bir kısmı kapalıdır. Kapalı arazide üretim alanındaki işlemler yapılmakta olup 176 çeşitli zirai ilacı bulunmaktadır. 7 bölgede de hizmet veren firma çeşitli başarılar ile yoluna devam ediyor. Ülkemizin yanı sıra 8 farklı ülkede de ihracat yapmakta olan firma ilaç satışı yapan firmalara çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Tarkim bitki ilaçlarının fiyat listesini incelemek için resmi web sitesini ziyaret ederek yetiştirdiğiniz ürünler için gerekli olan ilaçların kullanım alanlarını ve hangi ürün için ne kadar ilaç kullanmanız gerektiğini inceleyebilirsiniz. Tarkim Bitki Koruma’nın zirai ilaç listesine ulaşmak için linke tıklayarak ürün kategorilerine göre ilaç bilgisi alabilirsiniz.

Tarkim Fiyat Listesi

Tarkim tarafından da zirai ilaç satışı yapılabilmektedir.

Tarkim İletişim Adresi;Turgut Özal Mah. Turgutlu Cad. Numara: 287 45010 Şehzadeler / Manisa

Tarkim İletişim Numarası; +90 236 229 1 444

Müşteri İletişim ve Danışma Hattı: 444 3 150

E-posta Adresi: info@tarkimbk.com.tr

İletişim bilgilerini kullanarak şahsen firmalara müracaat edebilir veya cep telefonu ve sanal ortam üzerinden ulaşım sağlayabilir, merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi İlaç Fiyat Listesi

Tarım Kredi Kooperatiflerine üye olan çiftçilere özel birçok alanda özel fiyatlar ile ürün satışı gerçekleştirilmektedir. İlaç satışlarının yanı sıra büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık için yem satışı da gerçekleştirmektedir. Üretimi yapılan ürünlerin, tarım ilaçlarının ve yemlerin pazarlanması ve satışa sunmak amacı ile satış mağazaları bulunmaktadır. Tarım Kredi ilaç fiyatları diğer özel firmaların ürünlerine göre daha az maliyetli olarak satışa sunulmaktadır. İlaç fiyatları ise aşağıdaki tablodaki gibi belirlenmiştir;

Tarım İlacının Adıİlacın Ölçüsüİlacın Kullanılacağı Alanİlacın Fiyatı
Dimetrin5 LitreYabancı Otlar60 TL ile 67 TL arası
Corvette5 LitreYabancı Ot95 TL ile 105 TL arası
Proneb800 GramMantar, Sebze, Meyve30 TL ile 37 TL arası
Eftal Afitrid100 GramYaprak Bitkisi8 TL ile 13 TL arası
Tamada50 GramOt İlacı42 TL ile 47 TL arası

Tarım Kredi tarafından satışa sunulan zirai ilaçları online alışveriş sitelerinden veya Tarım Kredi Birlik Marketlerinden uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Bu marketler online alışverişin yanı sıra gerçek hayatta da faaliyet göstermektedir. Bir çeşit organik pazar diyebileceğimiz bu yerlerden zirai ilaçlar, üretimi yapılan toprak mahsulleri gibi birçok çeşidin alışverişini gerçekleştirebilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi Ürün Satış Mağazaları

Tarım Kredi Kooperatifleri üretimi yapılan ürünlerin ve tarım için gerekli olan zirai ilaçların satışlarını gerçekleştirmek amacı ile bazı işletmeler kurmuştur. Bu işletmelerde çiftçilerin ekimlerinden meydana gelen mahsuller organik bir şekilde halka ulaştırılarak çiftçilerin kalkınması, gelişmesi ve büyümesi sağlanmaktadır. Tarım işçiliği alanında faaliyet gösteren çiftçiler bu yerlere ürün dağıtımı yaparak emeklerinin karşılığını almakta olup, ürünlerini zararlı böceklerden ve dış etkenlerden korumak amacı ile de zirai ilaçları ucuza almaktadır. Tarım Kredi ürünlerini;

Bu yerlerden online alışverişler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Tarım Kredi Birlik Marketlerinin şubelerini ziyaret ederek reel olarak organik alışverişler yapabilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi Ürün Satış Mağazaları 

Tarım Kredi ürünlerini belli başlı bazı satış noktalarında satışa sunmaktadır.

Tarım Kredi Birlik Marketleri

Tarım Kredi Birlik Marketleri 2010 senesinde Mersin’de kurulmuş, tarım çiftçilerinin ve Tarım Kredi Kooperatiflerinin ürün satışlarını gerçekleştirmek için kurulmuş olan bir işletmedir. Organik pazar olarak da adlandırılan bu işletme sayesinde çiftçi vatandaşların gelişmesi, kalkınması ve büyümesi hedeflenmektedir. Online olarak satış gerçekleştirildiği gibi gerçek hayatta da faaliyet gösteren bir markettir. Bu marketlerin birçok yerde işletmesi bulunmakta olup daha da fazla tesisler kurarak tamamen büyüme amaçlı adımlar atmaktadır.

Gerçek hayatta gösterdiği hizmetleri internet sistemi üzerinden de yapmakta olup vatandaşlara talep ettiği ürünleri PTT kargo aracılığı ile ulaştırmaktadır. Vatandaşların doğal ve organik beslenmesine büyük katkı sağlayan bu işletmeler aynı zamanda üreticilerin ürünlerini pazarlamasına ve satış yapmasına da büyük olanak sağlıyor. Market sistemini birçok alanda daha geliştirmeyi hedefleyen firma “Carrefoursa” marketlerinde de ürün satışı yapmaya başlamıştır. Bölgenizde bulunan Carrefoursa marketlerinden Tarım Kredi Birlik Marketlerinin ürünlerine ulaşabilirsiniz. Markette satışa sunulan ürünler şu şekildedir; 

 1. Zeytin (Yeşil, Siyah)
 2. Bakliyat (Pirinç, fasulye, nohut, bulgur, barbunya, mercimek)
 3. Süt ve süt ürünleri (Süt, tost peyniri, kaşar peyniri, yoğurt, beyaz peynir,
 4. Un ve makarnalar (Makarna, buğday unu)
 5. Bitkisel yağlar (Ceviz yağı, fındık, yağı, ayçiçek yağı, zeytinyağı)
 6. Salça ve konserveler (Domates ve biber salçası, bezelye, bamya, taze fasulye, türlü konservesi)
 7. Turşular (Kornişon, biberiye, acı biber, karışık turşu)
 8. Bal ve reçeller (Maviyemiş reçeli)
 9. Çay ve şeker,
 10. Kuruyemişler (Badem, kuru üzüm, iç fındık, antep fıstığı, iç antep fıstığı)
 11. Organik ve geleneksel ürünler (Nar ekşisi, tam buğday unu, çok amaçlı un, siyez bulguru, siyez unu, kara buğday)
 12. Tahin ve helvalar (Sade tahin helvası, antep fıstıklı tahin helvası,tahin)

Tarım Kredi Birlik Marketlerinde satışa sunulan ürünler bu şekildedir. Tüm bunların yanı sıra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Belediyeler ve kişilerin kendi isteklerine göre talep edilen ürünleri gıda kolisi yaparak satışa sunmaktadır.

Tarım Kredi Birlik

Tarım Kredi Birlik Marketlerinden organik ürün alabilirsiniz.

➤ Tarım Kredi Birlik Marketleri

Tarım Kredi ürünlerinin satışa sunulması için birçok yerde satış alanları kurulmuştur. Bu yerlerden reel alışverişler yapılabilmektedir. Vatandaşlar organik ürün satın almak için bulundukları bölgeye yakın marketten alışveriş yapabilirler. Bölgelerdeki marketler şu şekildedir;

Trabzon Market => Toklu Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Caddesi, Numara: 161/A Ortahisar/TRABZON

Bakanlık Market => Üniversiteler Mahallesi, Toplum Caddesi, Eskişehir Yolu 9.km Numara:1 ÇANKAYA/ANKARA

Kızılay Market => Milli Müdafaa Caddesi, Numara:18 (T.M.O Bahçesi) ÇANKAYA/ANKARA

Samsun Market => Kale Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Numara: 20/A İLKADIM/SAMSUN

Merkez Market => Bahçelievler Mahallesi, Wilhelm Thomsen Caddesi, Numara:7 ÇANKAYA/ANKARA

Eskişehir Market => İstiklal Mahallesi, Reşadiye Sokak, Numara:6/A ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR

Balgat Market => Ehlibeyt Mahallesi, Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Numara:100/54-60 ÇANKAYA/ANKARA

Ulus Market => Adnan Saygun Caddesi, Melike Hatun Camii Altı, Numara:2/102 ULUS/ANKARA

Hizmet veren ve faaliyette olan marketler bu şekildedir. Belirttiğimiz iletişim adreslerine şahsen müracaat ederek veya online olarak alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Tarım Kredi Birlik Marketleri

Tarım Kredi Birlik Marketleri

➤ Tarım Kredi Ürün Tesisleri

 • Kırklareli Şubesi=> Ayçiçek Yağı Üretim Tesisi
 • Kahta Şubesi=> Kuruyemiş Tesisi
 • Bafra Şubesi=> Çeltik İşleme Tesisi
 • Etimesgut Şube=> Bakliyat Fabrikası
 • Gömeç Şubesi=> Zeytin ve Zeytinyağı Şubesi
 • Uzunköprü Şubesi=> Hamyağ Ayçiçek Yağı Üretim Tesisi
 • Ankara Lojistik Depo=> Lojistik
 • Mersin Şubesi=> Ticari Depo

Tarım alanında faaliyet gösteriyor iseniz Tarım Kredi Kooperatiflerinin satış noktaları olan e-ticaret sitelerinden veya reel hayatta da satış yapan Tarım Kredi Birlik marketlerinden zirai tarım ilacı alabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünlerinizin satışlarını yapmak amacı ile market şubeleri ile anlaşma sağlayabilir, ürünlerinizin pazarlanmasına ve satışına destek sağlayabilirsiniz. Firmaların en doğru ve kesin fiyatlarını resmi internet sitelerinden bulabilirsiniz. Sitemizdeki fiyatlar güncel değildir. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarım Kredi Kooperatifleri Resmi Web Sitesi Değildir.