Tarım Kredi

Borç Para Verenlerin Telefon Numaraları 2022 Güncel Listesi

Sosyal medya hesaplarında Tefeci Cemil, Tefeci Mustafa gibi takma isimler ile veya kendi isimleri ile hesap açan pek çok tefeci bulunmaktadır. Borç para veriyorum diyenlere ve borç para ilanlarına fazla itibar etmemenizi öneririz. Bunun yerine borç para veren hayırseverlere ve yardım kuruluşlarına başvuru yapabilirsiniz. Biz bu yazımızda sizler için borç para veren yerlerin iletişim bilgilerini ve borç para veren kuyumcular hakkında bilgiler vereceğiz. Detaylar içeriğimiz de.. 

Borç Para Verenlerin Telefon Numaraları 2022 Güncel Listesi

Bankalar kredi notu ve geçmişteki sicilin kötü olması sebebi ile bankalar nezdinde yaşanan güven problemi sebebi ile kredi verilmemektedir. Bu sebeple de vatandaşlar para bulmanın çeşitli yollarını aramak durumunda kalıyorlar. İnternet siteleri ve sosyal medya hesaplarında bulunan borç para ilanları, tefeci numaraları, yardımda bulunan ünlüler gibi pek çok alanda para bulma seçeneği vardır. Ancak bu ilanlara itibar etmek bir nevi tamamen sahte bir hesaptan alışveriş yapmak gibi olacaktır. Yani dolandırılma olasılığınız çok yüksek olacaktır.

Parayı bulayım derken elinizde olan 3-5 kuruş paradan da olmak istemiyorsanız bu ilanlar ile meşgul olmak yerine borç para bulmanın farklı seçeneklerini üretin.

Tefecilerin İletişim Adresleri

Tefecilik yasal olmaması sebebi ile birçok insan bunu gizli yapmaktadır. Bu tür insanları genel anlamda kandırılarak parası alınan insanlardan duyarız. Çünkü parayı bulacağını zannederken elindeki 3-5 kuruş parayı da tefecilere ve dolandırıcılara kaptıran vatandaşlar soluğu televizyon programlarında hak arayarak bulmaya çalışıyor. Kardeşim bu işin yasal olmadığını ve bu kişilerin belalı insanlar olduğu düpedüz aşikar. Hiç mi aklınıza gelmiyor dolandırılmak? Ama sizlere de hak veriyorum. İnsan parasız kaldığında ne yapacağını bilemiyor. Türk Ceza Kanununun 241. maddesinde belirtilen hükümler gereğince tefecilik suç sayılmaktadır.

Eğer bir kuruluştan borç para alacaksanız bu kuruluşun kesinlikle Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu‘na bağlı olarak faaliyet gösteriyor olması gereklidir. Ayrıca belirtilen kuruluşların kanunlarca belirtilen tüm kurallara uyuyor olması gerekiyor. BDDK’ya bağlı olarak çalışan kuruluşlar senet karşılığı borç para veriyorum, borç arayanlara büyük fırsatlar tarzında sloganlar ile reklam yapma gereksinimi duymazlar. Eğer bir yerden BDDK‘ya bağlı bir kuruluş olduğunu belirtip reklam yaparak kredi vereceklerini belirtirler ise hemen inanmamanızı ve birtakım araştırmalar sonucunda kabul etmenizi öneririz.

İstanbul, Ankara, İzmir, İzmir, Eskişehir gibi büyükşehirler de tefecilik işleri yoğun olarak yapılmaktadır. Tabii ki bu yalnızca büyükşehirlerde değil ilçelerde de halen devam etmektedir. Tefeci Cemil, Tefeci Ali, Tefeci Mustafa gibi isimler ile vatandaşa senet karşılığında borç verip misli misli geri alınmaktadır. Ama illa da tefecilerden para alacağım ben diyorsanız bulunduğunuz bölgenin ücra ve belalı mahallelerini ziyaret edip soruşturarak ulaşabilirsiniz. Bu kişiler genellikle bu tarz mahalle aralarında ikamet ederler.

Tefeci Cemile Nasıl Ulaşırım?

Tefeci Cemil herkes tarafından bilinen bir tefecidir. Onun da bu işe başlarken bu kadar meşhur olacağını bileceğini tahmin etmiyoruz. Sosyal medya üzerinden oldukça yaygınlaşan bu kişi paraya sıkışanların ilk yardımcısı oluyor. Cemil’e ulaşım çok kolay bir şekilde sağlanıyor. Vatandaşlar sosyal medya ve internet siteleri üzerinden iletişim bilgilerini araştırıyor ve direk çare yolu aramaya gidiyor. Tefeci Cemil bir nevi ülkenin para kaynağı fakirin umudu diyebiliriz. İnsanlara bazen kızıyoruz tefecilere muhtaç oldukları için ama cümlenin içerisinde de belirttiğim gibi muhtaçlık..

Tefeci Cemil Telefon Numarası 
Tefeci Cemil Telefon Numarası

Tefeci Cemil’in ismi gerçek değildir. Bu takma bir isim olması sebebi ile gerçek adına ve iletişim bilgilerine ulaşmak biraz zordur. Herkes tarafından merak konusu olan bu kişi kişilere verdiği borçları yasallık çatısı altında göstermek adına senet sistemi ile çalışmaktadır. İmzalanan senetler usulüne göre hazırlanmakta olup senet sayısına göre taksitte belirlenmiş olur. Her ödeme yaptığınızda bir seneti almış olursunuz. Ancak bilmeniz gereken bir husus vardır ki tefecilerin faizleri bankalar ile aynı oranda olmamaktadır. Faiz oranları ve komisyonlar yüksek tutarlarda olabilecektir. 

Tefeci Adresleri ve Fiyatları

Tefecilere başvurmak isteyen vatandaşların sayısını artık kestiremiyoruz. Düğün yapacak olanlar, araba borcunu ödeyemeyenler, kredi kartı veya kredi borcunu ödeyemeyenler, evine ekmek götüremeyenler, kumara bulaşanlar vs. vs. pek çok hususta maalesef ki tefecilerden medet ummak durumunda kalıyorlar. Şayet bulundukları bölgede tefeci yok ise veya var ama kişilerin haberleri yok ise internet üzerinden verilen adresleri araştırmaya başlıyorlar. Bununla da kalmayıp bu kişilerin adreslerini ve telefon numaralarını satışa çıkarmış olan kimselerden para karşılığında adres satın alarak son paralarını da bunlara kaptırıyorlar. Sosyal medya hesaplarında tefeciler adına açılmış pek çok hesap bulunuyor.

Tefeci Adresleri Ve Fiyatları 
Tefeci Adresleri Ve Fiyatları

Tefecilerin adreslerine veya fiyatlarına internet siteleri üzerinden erişim sağlayamayabilirsiniz. Biz de bununla ilgili bir bilgi veremeyeceğiz. Çünkü tefecilerin adres ve telefon numaraları hakkında pek bilgimiz yok. Şayet bilsek veya bulsak bile bu işlem yasal olmaması sebebi ile sizler ile paylaşamayız. Burada bilgilerin asıl ve gerçek halleri paylaşıldığı gibi polis baskını kaçınılmaz olur ve tefecilik yapan kişiyi gözaltına almak durumunda kalırlar. Yani internet üzerinden verilen adresler yanlış olmaktadır. Eğer paraya çok ihtiyacınız var ise BDDK’ya bağlı Faktoring Şirketlerden, finansal kiralama anonim şirketlerinden yasal bir şekilde senet karşılığında nakdi para alabilirsiniz.

Borç Para Veren Kuyumcular

Parayı bulmanın alternatif yollarından bir tanesi de kuyumculardır. Doların yükselmesi ile birlikte sıkıntıya düşen ekonomik durumlar neticesinde vatandaşlar parayı bulmak ve ihtiyaçlarını gidermek için çareler aramaya tüm hızı ile devam ediyor. Acil nakdi ihtiyaçların yanı sıra geçinmenin bile zor olduğu dönemlerde özellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde düğün çoklukları insanları batırıyor. Esnaflar vatandaşın cebini bir nebze olsun rahatlatmak ve kendi işgücü verimini arttırmak amacı ile senet karşılığında altın, bilezik gibi ürünlerin satışına başlamışlardır.

Borç Para Veren Kuyumcular 
Borç Para Veren Kuyumcular

Senet karşılığında altın almak için yapacağınız ilk şey bu sistem ile çalışan bir kuyumcu bulmak olacaktır. Çünkü her kuyumcu senet ile altın satışı yapmaz. Kuyumculara müracaat ederek altın almak tefeciler ile uğraşmaktan emin olun daha kolay ve güvenilir olmaktadır. Kuyumcuya giderek ihtiyacınız kadar altın alıp senet yaptırarak taksit ile geri ödeyebilirsiniz. Ödediğiniz her taksitte bir adet senet size geri verilecektir. Dilerseniz aldığınız altınları bozdurarak nakde çevirebilirsiniz.

Tefeci Yerine Yardım Kuruluşlarına Başvuru Yapın!

Tefecilerin yasal olmadığını her içeriğimiz de belirtiyoruz. Bununla ilgili Türk Ceza Kanunun 241. maddesinde bir ceza hükmü bulunmaktadır. Hazırlanan madde gereğince herhangi bir şekilde kazanç elde etmek adına başka bir kişiye ödünç olmak koşulu ile para veren şahıslar 2 seneden 5 seneye kadar hapis cezasına çarptırılmaktadır. Bunun yanı sıra 5 bin gün adli para cezasına tabii tutulmaktadır. Tefecilerden borç alarak yüksek miktarlarda borç ödemek yerine kredi notuna bakmayan bankalardan kredi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra BDDK’ya bağlı olarak çalışan faktoring şirketlerinden senet ile borç para talebinde bulunabilirsiniz.

SYDV tarafından yardıma muhtaç olan kişilere pek çok alanda yardım yapılmaktadır. Vakıf yardım kategorilerine göre kişilerin bazı koşulları sağlamalarını talep etmektedir. Bu şartları sağlayan kişilere ise çeşitli alanlarda yardım desteği sağlanıyor. SYDV tarafından verilen yardımlar şu şekilde olmaktadır;

 • Yaşlılık aylığı (65 yaş aylığı)
 • Engelli yardımı,
 • Silikozis hastalarına yapılan yardımlar,
 • Evde bakım maaşı yardımı,
 • Gıda yardımı,
 • Ev onarım ve eşya yardımı,
 • Eşi vefat eden kadınlara maaş yardımı,
 • Doğum yardımı,
 • Genel Sağlık Sigortası yardımı,
Tefeci Yerine Yardım Kuruluşlarına Başvuru Yapın! 
Tefeci Yerine Yardım Kuruluşlarına Başvuru Yapın!

Gibi yardımlar verilmektedir. Bunların yanı sıra öğrencilere eğitim yardımı, yabancılara yönelik yardımlar da yapılmaktadır. Yardımların tamamına ulaşmak için www.tarimkredi.net linkine tıklayarak hepsi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Maddi yardım etmek isteyenler için hazırladığımız iletişim yöntemlerini kullanarak maddi anlamda sıkıntı yaşayan insnalara ulaşabilirsiniz.

Ankara’da bulunan SYDV iletişim numaraları;

Ankara SYDV: 0312 306 66 84

T.C Başbakanlık SYDV: 0312 705 80 00

Altındağ SYDV: 0312 342 00 25

Mamak SYDV: 0312 368 39 18

Keçiören SYDV: 0312 356 52 48

Etimesgut SYDV: 0312 244 34 64

İstanbul’da bulunan SYDV iletişim numaraları;

İstanbul Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanlığı: 0212 512 05 26

İzmir’de bulunan SYDV iletişim numaraları;

Bornova SYDV: 0232 388 68 05

Buca SYDV: 0232 438 08 83

Konak SYDV: 0232 484 30 24

Borç para veren yerlere herhangi bir güvence olmadan borç yapmak yerine içeriğimiz de belirttiğimiz yerlere müracaat ederek borç para talebinde bulunabilir ve verilen yardımlardan faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 171 YORUM
 1. Emre dedi ki:

  Acil 5000 tlye ihtiyacım var yeni mezunum calısmaya baslayacagım

 2. Elif dedi ki:

  Merhaba.. Maaşım da haciz var bunu ödeyip haciz i kaldırmak istiyorum 25 bin tl ye ihtiyaçım var senetle aylık 1000 tl ödeyebilirim yardımcı olacak biri varsa bana dönüş yapsın lütfen zor durum dayım

  1. arda dedi ki:

   Elif hanim iletisim bilginizi alabilirmiyim

   1. Muhammed dedi ki:

    Merhaba arda bey bana da yardımcı olur musunuz aylık 2000 ödeme yapabilirim

   2. Ramazan dedi ki:

    Arda bey bana ulaşabilirmisiniz bende sıkıntıdayım

   3. Elif dedi ki:

    Arda bey mail yoluyla ulaşabilirisiniz acil eğer gerçekten yardımcı olacaksanız..

   4. Mert dedi ki:

    Arda bey banada yardımcı olun lütfen benimde acil paraya ihtiyacım var size geri öderim o parayı 1 ay içinde lütfen yardımcı olun

    1. Selcuk dedi ki:

     Buldunuzmu parayi

   5. Seval dedi ki:

    Merhaba arda bey rice etsem bana ulasirmisiniz acil lutfen

   6. Taner dedi ki:

    Arda bey nasil ulasirim

   7. Emrecan dedi ki:

    Arda bey banada ulaşabilir misiniz

   8. MehmetAliAtay dedi ki:

    arda abi bana ulaşırmısın çok acil

   9. Aysegul dedi ki:

    Bnada yardmci olurmsnz

   10. yusuf yılmaz dedi ki:

    10 bin tl ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz.van bölge eğitim araştırma hastanesinde hemşirelik yapıyorum.3 ay sonra farkı ile beraber toplu geri ödeyecem.

   11. Halil dedi ki:

    Acil 2000 tl ye ihtiyacım var nasıl ulaşırım size

   12. Reyhan dedi ki:

    Benimde 30 bine ihtiyacım var haczi kaldırmak için banada yardımcı olurmusnz

   13. Erkan dedi ki:

    Mrb adım Erkan bi takım ödemelerim var daha önce kredi çektiğim için bankalar risk altında olduğum için kredi alamıyorum çalışıyorum 7500 çekmek istiyorum aylık 500 TL imkanla geri dönüş sağlaya bilirim yardımcı olursanız sevinirim numaram 552

   14. Fuat dedi ki:

    Arda bey acil 35 bine ihtiyacım var yuvam söz konusu borçlarımı kapamm lazım yuvam da huzurum kalmadı borçlarımı bir araya toplamak istiyorum avukatlık icralık olmadan ayda 3bin oderim

   15. Hatice öztürk dedi ki:

    Arda bey benimle iletisime gecebilirmisiniz

  2. yunus dedi ki:

   dönüş sağladılar mı acaba

  3. Ensar dedi ki:

   İletişim bırak

 3. Halil dedi ki:

  Cok acil 3.000 lira lazım faizlide olur 7 sene oldu calisıyorum isim var maasim 2900 lira suan hemen lazim

 4. Kadir dedi ki:

  20.000 tl ye ihtiyacım var aylık 1000 tl ödeme yapabilirim yardımcı olabilir misiniz

 5. Muhammed dedi ki:

  Acil 5000 tl ihtiyaçım var

 6. Hasan dedi ki:

  acil 10000 liraya ihtiyacım var. 5 ay içinde geri öderim.

 7. Mehmet dedi ki:

  Senetle veya üzerinize bir tapu varsa değeri kadar isteğiniz parayı taksitle çekebilirsiniz ve sadece 1.15 faiz oranıyla tek yapmanız gerek DM atmak !

  1. faruk dedi ki:

   yardımcı olacakmısın senetle 5000 tl lazım

   1. Hakan dedi ki:

    Tek seferlik birine yardım ederek 5bin tl kazanabilirsiniz. Hem dua hemde para kazanmak..

  2. faruk dedi ki:

   nasıl nerden dm atacagız

  3. Hüseyin şimşek dedi ki:

   Selamın aleyküm hayırlı akşamlar 130000 TL ihtiyacım var aylık 2300 öderim yardımcı olabilirmisiniz banka kredi borçlarım var ödemem lazım çok güçlük çekiyorum

   1. Mehmet dedi ki:

    Buldun mu yardım eden birini bna da cvp verir msn lütfen

    1. mert dedi ki:

     yardımcı olurmusunuz

  4. Murat Ece dedi ki:

   Arsam var 740 kara metre ararsanız

  5. muammer dedi ki:

   nasıl

  6. Ömer dedi ki:

   Bana 10 bin tl lazım acil yarına yardımcı olurmusunuz

  7. Selin dedi ki:

   Slm acil 50 binlira ya ihtiyacım var senetle para almak istiyorum teminatı yok ticaretle uğraşıyorum

  8. Mehmet dedi ki:

   Ben istyrm ama mal im yok

  9. Muhammed dedi ki:

   Merhaba bana da yardımcı olur musunuz kamu personeliyim aylık 2000 ödeme yapabilirim

  10. Elif dedi ki:

   Mehmet bey mail yoluyla ulaşabilirisiniz acil eğer gerçekten yardımcı olacaksanız..

  11. 2 dedi ki:

   Evet dinliyorum

  12. Rasim dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey 50 bin TL ihtiyacım var evlilik için istiyorum yardımcı olur musunuz senetle ödeme için

  13. mehmeett dedi ki:

   yardımlarınızı bekliyorum 10000 TL ye ihtiyacım var. 1000 TL taksitlerle ödeme yapabilirim.

  14. İsmailcan dedi ki:

   Merhaba yardım için mail bekliyorum 50000 TL aylık 2500 ödeyebilirim

  15. Erhan dedi ki:

   Bana senetle 50000tl yardimci olurmusunuz 24 ay icin

  16. Emine dedi ki:

   Ayda 1000 tl olarak rahatlıkla ödeyebilir im. Acil olarak 30.000 tl ye ihtiyacım var. Sgk lı çalışanım. Dönüş yaparsanız çok sevinirim

  17. Gökhan dedi ki:

   Bana ulasırmisin dükkan açtım işlerimi biraz daha ilerletmek için 250.000tl ihtiyacım var aylık gelirim ortalama 30.000 senetleri para almak istiyorum

  18. murat erdoğdu dedi ki:

   bana acil çok acil 100 bin lazım yardımcı olan varmı aylık 4 bin geri öderim

 8. İbrahim sahin dedi ki:

  Acil 30000 bin TL’ye ihtiyacım var banka takibinde değilim kart borcum olduğu için kredi çıkmiyir

 9. Baris dedi ki:

  Çok acil 50.000 tl ihtiyacım var ödemem gereken borclarimi kapatıp tek bir yerde ödemek istiyorum acil donusunuzu bekliyorum.

 10. Emel dedi ki:

  Slm 45 bin tl acil çok acil ihtiyacım var kredi kapatacam aylık 1500 tl ödeme yapabilirim şu anki kredimde hiç aksamadan düzenli olarak ödüyorum lütfen yardımcı olun

 11. Mehmet dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var iki yüz bin TL aylık beş bin TL odeyeblrm cokkkkk acil cokkkk

 12. Emel dedi ki:

  Merhaba acil çok acil 5000 tl ye ihtiyacım var maaşımdaki blokeyi kaldirtacam senetle ayda 500 tl ödemek ıstiyorum yardımcı olun lütfen

  1. Hakan destek dedi ki:

   Tek seferlik birine yardım ederek 5bin tl kazanabilirsiniz. Hem dua hemde para kazanmak…

   1. Ahmet dedi ki:

    Nasıl kazancaz

 13. Emel dedi ki:

  Merhaba acil çok kötü durumdayım yetim maaşı alıyorum kızımı evlendirirken kredi çektim iki sene önce krediden dolayi yetim maaşımda banka tarafından bloke var bana çok acil 5000tl gerekiyor faturalarım ve kiram için yardımcı olursanız senetle aylık 500 tl ile ödeyebilirim pandemiden dolayı iş bulamıyorum temizlik işine gidiyordum şu an işsizim lütfen yardımcı olurmusunuz

 14. Hakan dedi ki:

  Bana bi miktar para lazim cok acil ihtiyacim var 95bin lira borcum var senetle aylık 2.000 binlira verebilirim lutfen yardimci olun coluk coçuğum var cok mağdurum allah rizasiz icin

 15. Mete Atak dedi ki:

  50.000tl ihtiyacım var..acil tarafından.. Yardımcı olursanız sevinirim..

 16. mehmet dedi ki:

  Borçluyum. 110.milyara.ihtiyacim.var

 17. Ümit dedi ki:

  Annemin ameliyat olması gerekiyor sağlık durumu kötü ne yazık ki benim de sağlık sorunlarım var çalışamıyorum anneme bakıyorum annemin emekli maaşı var tek gelirimiz bu ve bunun da çoğu önceden çekilmiş kredilere kesiliyor çok çaresiziz borçlarımız var evimize haciz gelecek durumu olan yardım etmek isteyen bir hayırsever yardım etsin lütfen Allah rızası için çok minnettar oluruz.

 18. Sinem dedi ki:

  Acil 30000 tlye ihtiyacım var senetle 1500 tl ödeme yaparım her ay

 19. Şenol bütünöz dedi ki:

  Merhaba benim toplam bankalara 80000 civarında borcum var aylık ödemelerim 4500 civarında pandemiden dolayı ks ödeneği alıyorum daha önce gelirim 8000 civarındaydı şu anda ks ödeneği 4500 alıyorum buda bu ay ödemelerimi gecikmeye soktu aylık 25000 tl taksitle borclarımı tek catı altında toplayıp yardımcı olursanız çok kara listede değilim ama ileride düşebilirim şu anda skorum 1300 civarında yeni kredi çeksem bile vade 36 aydan fazla uygulanmıyor buda beni zora sokuyor bana 48 yada 60 ay vade lazım

 20. Halil dedi ki:

  Cok acil 20 bin tlye ihtiyacim var 0561 615 0960 telefon numaram bu senetle geri odemesi yapilir yardimci olacak biri varya numaradan ulasabilirlerse bana sevinirim

 21. taha dedi ki:

  senetle yardımcı olabılır msnz

 22. taha dedi ki:

  acil 20.000 tl arıyorum istanbul ici senetle verebılcek varmı aylık 3000 tl odebılırım

 23. Özcan gür dedi ki:

  250000 tley iytiyacın var çok acil

 24. Sedat dedi ki:

  Ev arsa arac dükkan olanlara 30.00 bin nakit imkanı sağlanır ipotek şarttır işimiz noterde bitiriyorum whatsaptan iletişime geçebilirsiniz sedat kartal

  1. Muhammed dedi ki:

   Kamu personeliyim bana yardımcı olabilir misiniz

  2. osman dedi ki:

   Aracım ipotek yaptırmak istiyorum 30 bin TL yi ödeme olarak ne kadar istiyorsunuz peki yardımcı olursanız sevinirim

 25. Cemil dedi ki:

  Selam. Kardes benim acilen 10.000. Tl ye ihtiyacim var. Borcum var odemem.lazim.. aylik 1000. Tl rahatlikla odeyebilirim. Nereye veya kimwe dm atacamm .yardimci olursaniz cok sevinirim.

 26. Muhammed dedi ki:

  Merhaba kamu personeliyim herhangi bir icra dosyam yok kredi puanım çok rüşük olduğundan hiçbir banka kefilsiz kredi vermiyor çok acil 25000 bin tlye ihtiyacım var aylık 2000 rahat bir şekilde ödeme yapabilirim.
  Destek olabilecek biri var mı?

 27. Ahu dedi ki:

  Merhaba 10.000 tl ye ihtiyacım var mesleğim var en kısa zamanda ödeyecegimden şüpheniz olmasın

 28. Hüseyin dedi ki:

  Mrhba arda by 25000 TL ye ıhtıyacım var acil 1000 oderım aylık

 29. Ahmet dedi ki:

  Acil bir haftaligina 6000 tl lazim Ankara dayim

 30. Artemis dedi ki:

  Bankalardan kredi cekemiyorum çok acil 15.000 TL ye ihtiyacım var aylık 1000 1300 arasında ödeme yapabilirim lutfen yardım eder misiniz

 31. Emrah Balcı dedi ki:

  10 Bin TL ye ihtiyacım var aylık bin TL öderim yardımcı olacaklar bilgi veririm.

 32. Özlem dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var

 33. Emre taylan başoğlu dedi ki:

  20000 tl ihtiyacım var 1000 tl ödeyebilirim motosiklet yedek parca tamir atölyem var vergiye tabiyim

 34. can dedi ki:

  mrb acil 50 bin lazım işimde kulanacağım ticaretle uğraşıyorum. Aylık gelirim 12 bin lira
  senet karşılığında ayda 5 bin öderim…

  1. nurettin dedi ki:

   ticaret konusunu bıraz açarsanız detayarını görüşürüz solak

 35. tarık dedi ki:

  acil 10 binlira lazım ama çok acil 2 günüm var ayda 500 geri ödemeli nasıl bulurum

 36. Gönül SERDAROĞLU dedi ki:

  Kıredi çekmek istiyorum

 37. Soner yılmaz dedi ki:

  Merhaba acil 40000 TL ye ihtiyacım var 1500 TL ayda ödeyebilirim elimde kamulaştırılması yapılmış 7 hisseli arazinin 7.ince ortağı benim çok acil lazım

  1. Bilge dedi ki:

   İletişim no yazın bilgi verebilirim

 38. Kaan dedi ki:

  12 bin TL ihtiyacım var devlet memuruyum aylık 2 bin TL düzenli öderim ulaşabilirsiniz

 39. İbrahim sarıkaya dedi ki:

  Merhabalar 50.000 civarında nakite ihtiyacım var ticaretle ugrasiyorum bir bankadan 15.000 kara listedeyim bundan kurtulmak ve borçlarımı tek çatı altina toplamak istiyorum firmam ist bayrampasada
  Aylik ödeme blancom 5.000 tl civarinda kurulu düzenim var ama kara liste büyük engel suan bir bankayla calisiyorum hesaplarım aktif

 40. Ergin dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var çok acil yüksek meblağda yardımcı olabilirmisiniz yıllık ödemeli

 41. Ahmet yaşar dedi ki:

  Selamün aleyküm ben istanbulda gıda sektöründe çalışıyorum pandemiden dolayı iş yerim kapandı kredi çekmiştim krediyi ödeyemiyorum sorunlar sıkıntılar üst üste geldi çok zor ve çaresiz durumdayım 22 bin tl borç verebilecek olan var mı allah rızası için temmuz ayından sonra her ay 2 bin tl olacak şeklinde borcumu geri öderim size bütün bilgilerimi veririm senet dahi imzalarım ne olur biri allah rızası için duysun sesimi bana borç para versin 72 söz veriyorum paranızı geri alacaksınız ne olur duyun sesimi

 42. İbrahim dedi ki:

  5000 tl lazım acıl

 43. Tolga dedi ki:

  Acil senetle 8000 tlye ihtiyacim var aylik senetle 12 yada 15ayda geri odeyebilirim icralik oldum yardimci olurmusunuz lutfen

 44. Yasin dedi ki:

  Bana 5000 tl lazim.Geri 1000 ile 1500 tl ödeme yapabilirim.Acil.lütfen yardımcı olun.

 45. Engin dedi ki:

  Banada 10000 lira lazim senetle.3200 lira maasla ozel sektörde calisanim.ayda 1000 tl oderim.

 46. Sema akcin dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz maasimla düzenli odeyebilirim

 47. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 0536 815 39 44

  1. serkan dedi ki:

   devlet memuruyum.elime kalan ayda 4000 tl.2000 ödemek şartıyla 15000 ihtiyacım var acil olarak.eğer devam ediyorsanız yarın sizi arayıp görüşmek isterim

 48. Ayse dedi ki:

  Acil 15 bin e ihtiyacim var aylik parca parca oderim

 49. Yakup dagci dedi ki:

  Acil sekilde paraya ihtiyacim var 15000 tl kadar aylik odemede sikinti yok.1 gun icinde bu paraya ihtiyacim var Geri donus olursa sevinirim

 50. Yasemin dedi ki:

  Merhaba 2bin TL ye ihtiyacım var Instagram adresim yaseminaktas14 ulaşın

 51. Aydın kaya dedi ki:

  Bana çok acil 5000 TL lazım yardımcı olacak varsa bana bu numradan whataaptan ulaşa bilir çok acil

 52. erkan dedi ki:

  mrb.acil olarak 20000 tl ye ıhtıyacım var.Bankalardan kredi çekemiyorum,Kamu da çalışıyorum aylık olarak düzenli ödemeleri yapabilirim,yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen benimle iletişime gecebilirmi.

 53. Arif doğru dedi ki:

  Elimde senet var bunun karsılıgı para verırmısınız

 54. serhat dedi ki:

  mrhb istanbul beşiktaşta dükkanım var bana 2 aylına 10000tl ihtiyacım var fayizli bir şekilde borç para verenler bana bu numaradan ulaşa bilirler

 55. İrfan Vurucu dedi ki:

  Bana acil 10000 tl lazım totalda çalışıyorum hemen dönerseniz sevirim

 56. Fatma dedi ki:

  Merhaba acil 20000 liraya ihtiyacım var aylık 1200 lira ödeme yaparım yeni evleniyorum ev kurmak için bu paraya ihtiyacım var lütfen yardım edin

  1. Erkan kılıç dedi ki:

   Merhaba bana 150 bintl lazım aylık 3 bin TL ödeye bilirim

 57. Nazmi şahin dedi ki:

  Merhaba Sayın abilerim maddi anlamda zor durumdayım ACİL 150 000 tl ihtiyacım var bankalar kredi vermiyor geçikmelerim hacizlik oldum pandemiden dolayı sağlık problemlerim var zor durumdayım bağış toplayabilirmisiniz acaba bağı yapabilirmisiniz
  Kredi olarak borç olarak yardımcı olabilecek birileri var mı acaba

 58. Veysi dedi ki:

  Merhaba ben ihtiyacım için 30.000 TL paralazimlutfen yardım edin çok mağdurum

 59. Bade dedi ki:

  Buradan yardım alabilen varmı arkadaşlar benimde 5000 tlye ihtiyacım var

 60. Bahar dedi ki:

  5000 tl ye ihtiyacim var borc kapaticam

 61. Erkan dedi ki:

  Acil 10 bi tl ye ihtiyacım var her ay 2000 tl ödeyebilirim acil kapatmam gereken bir dava dosyam var lütfen yardım edin

 62. Emre dedi ki:

  13000tl ye kadar borç verebilirim

  1. Demet dedi ki:

   Bana 10 bin TL verebilir misiniz

 63. Özge dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun hastanem işin çok acil paraya ihtiyacım var

 64. Can dedi ki:

  50lira kazanmak isteyenler
  Yazin alin

 65. Emre dedi ki:

  Acil 20000 bin tl ihtiyacım var 2 haftalık gerekirse araba ruhsatı bırakılır

 66. Nilgün dedi ki:

  Çok acil 15 bin TL ihtiyacim gerçekten yardımcı olursanız sevinirim ayda 1000 TL geri ödeme yapabilirim çok acil ama

 67. Zeynep dedi ki:

  Merhaba acil nakite ihtiyacim var cok acil bugun 5000 nakita ihtiyaccim var bugun ödemem gerekiyor yardimci olursaniz sevinirim

 68. Özak dedi ki:

  İhtiyacı olan iletişim kura bilir sadece İstanbul sadece..

  1. Bir umut dedi ki:

   Merhaba buradan ulaşırsanız sevinirim yada bir telefon numarası verin arayayım

 69. Recep dedi ki:

  3 çocuğum var 450.000 borçluyum ne yapacağımı bilmiyorum en sonunda kafama 1 kurşun atacağım sanorim nereye basvurdiysam olmuyor adaletsiz dünya hayatı hep mi kavruk yaşayacaksın be.

 70. Ramazan Demirtaş dedi ki:

  Acil 7000 TL borç paraya ihtiyacım var gerçekten çok zor durumdayım yardımcı olabilecek varsa eğer telefon numaram

 71. Galip dedi ki:

  Merhaba acilll 200 bin tl ye ihtiyacım var kredi taksitlerimi ödeyemedim pandemiden dolayı maaşıma banka bloke koydu çok zor durumdayım aylık 1000 tl ödeme karşılığında bana yardım edebilirmisiniz Antalyada yaşıyorum

 72. Gül dedi ki:

  ACİLL 5000 TLYE İHTİYACIM VAR AYLIK DÜZENLİ ÖDEYEBİLİRİM

 73. Özlem dedi ki:

  Acil 25bin tlye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 74. Sadık ozden dedi ki:

  Maddi yonden sıkıstim cocuklarima mama bez herhan gi birsey alamiyorum arti evimin kirasini bile veremedim

 75. Ramazan dedi ki:

  Bana acil 10000 TL lazım yardımcı olabilirmisiniz

 76. Nazira dedi ki:

  Merhaba. Döviz kurunun değer kaybetmesinden dolayı maaşım düştü ve krediye de yetmiyor. Hamileyim ve tüm para tedaviye gidiyor. bugünün hızıyla, 60.000’e ihtiyaç var. Aylik 2000 ödeyebilirim.evde yardimci olarak çalışamıyorum.

 77. Ayhan dedi ki:

  Acil 40 bin ihtiyaç

 78. Satılmış kaval dedi ki:

  Acil ihtiyaç kredisine ihtiyacım var

 79. Ebru dedi ki:

  Yıne ben ebru sonkez yazıyorum Allah rızası için 50bın aylık 500 bir oderım butun dualarım sizle ıns okur kabul edersiniz

 80. Mehmet dedi ki:

  İyi günler acil 5.000 tl ye ihtiyacım var şubatta toplu para alcam sözleşmeden ozaman geri öderim kesin yada ayda 500 600 öderim nasıl yardımcı olabilirsiniz senetle de olur

 81. ibrahim dedi ki:

  Merhaba çok acil olarak aylık 1500 lira ödeyebileceğim şekilde 20 bin liraya ihtiyacım var. yardımcı olabilecek var mı?

 82. Volkan dedi ki:

  Merhaba acil 5000 tl ihtiyacım var 4 çocuğum var acilen para lazim

 83. Didem dedi ki:

  Gerçekten çok zor durumdayım acil paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 84. Seco dedi ki:

  2 binlira lazım senetle borç alabilirmiyim yardımcı olurmusunuz

 85. Özkan dedi ki:

  Merhaba benim maaşında haciz var 1500 TL ihtiyacim var aylık 1000 TL ödeyebilirim banada yardımcı olur musunuz

 86. Gökan dedi ki:

  20000 TL ye ihtiyacım var İstanbul da oturuyorum yardımcı olabilir misiniz çok acil telefon

 87. Ali dedi ki:

  Merhaba.. Maaşım da haciz var bunu ödeyip haciz i kaldırmak istiyorum 25 bin tl ye ihtiyaçım var senetle aylık 1000 tl ödeyebilirim yardımcı olacak biri varsa bana dönüş yapsın lütfen zor durum dayım

 88. Kenan dedi ki:

  Ihtiyaci olan whatsapp uzerinden ulasabilir

  1. Selçuk dedi ki:

   Tel varmı

 89. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba çok acil 5000 TL ye ihtiyacım var bankslarla iletişimin bozuk olduğu için kredi alamıyorum lütfen yardım edin yalvarırım yardımcı olun evim kömürl ısınıyor sobalı işten çıkarıldım icralık ödemeler var o yüzden çok dardayımne okur yardımcı olun aylık ödemelerle borcumu ödeyebilirim lütfen ulaşın bana

 90. Emre dedi ki:

  Borcum var acil 5 bin tl lazım

 91. Nurdn dedi ki:

  Benimde cok acil paraya ihtiyacim var yardim edebilirmisiniz

 92. Hasan dedi ki:

  Acil 10.000 TL lazım ayda 2 bin TL ödeme yapcam

 93. Ramazan dedi ki:

  Acil 7500 ihticım var aylık 2000 ödemeli

 94. yetis dedi ki:

  Selamlarìmìz olsun 23 bine he ihtiyac duymaktayim digebilirim me sele acì verici bir neden de icler acisi neden de do layi tekrarda inde etme bende taraf taksit lederhosen olur garanti belgesi de verebilirim letisim nom rìcaaaaa

 95. Anıl dedi ki:

  Merhabalar 10.000 Tl nakite ihtiyacim var bankaya borcum olduğu için yasal işlem başlatılacak yardımcı olurmusunuz?

 96. Ayten dedi ki:

  Acil 30 Bin tl ye ihtiyacim Var Heray 1500 tl odeme yapabilirim lutfen Yardimci Olun

 97. Şerif Dirkol dedi ki:

  Gerçekten yardım eli uzatacak biri varmı burda Çok zor durumdayım acil bana 25 bin TL bulmam lazım Allah rızası için yardım edecek kişi olurmu ulaşın lütfen

 98. Kuzgun_2120 dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var 10.000 verene 2 ayda 30.000 bin vericem söz numaram acik degil şu anda bu istegram hesabim kuzgun_2120

 99. Hakan karagöl dedi ki:

  Ben dugun yapicam ve boclarimi kapatacağım bana acil 60000 TL lazım yardımcı olursaniz sevinirim

 100. Gungor dedi ki:

  Merhaba acil 15.000 tl ihtiyacım var devlet memuruyum aylık 2.000 tl olarak öderim.. kırıkkale de ikamet ediyorum.

 101. Adem dedi ki:

  Acil 35000 lira ya ihtiyacım var asgari ücretle çalışıyorum geri ödemem 1500 lira gibi aylık ödeme yapacam yardımcı olabilir misiniz

 102. Zeynep dedi ki:

  İyi günler ben çok zor durumdayım bana çok acil300.00yuzmilyara ihtiyacım var çok acil bugün ödemem lazimaylik 2500 veririm ama çok önemli 1yasindaki oğlum için size yalvarıyorum bugün sat 11.ve 12 ye kadar parayı bulmam lazım yalvarırım yardım edin ban

 103. Abdurahmon dedi ki:

  35 bin tl ehtiyacim var, 1 aydan sonra kesinle oderim bana yardamçi olurmusunuz rica ederim

 104. Nilufer dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var elimde noter imzali yüz milyarlik ortaklik senedim de var onuda teminat olarak verebilirim.lutfen dönüs yapin

 105. Yakup Kartal dedi ki:

  Merhabalar acil nakit ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz ayda 1900 ödeme yapabilirim 11.000e ihtiyacım var nolur bana ulaş abem benim

 106. Berat dedi ki:

  Çok acil 300.000 tl ye ihtiyacım var. Aylık 10.000 tl olarak ödeme yapabilirim. Lütfen yardımcı olur musunuz.

 107. Özgenur dedi ki:

  Acil bana yardımcı olck biri varmı çok acil gören varsa dönüş yapsın gmil atcm

 108. Sevki dedi ki:

  Evim var sıkıntım yok kredi cekemiyorumben anlamadım yardımcı olacak arkadaşlar varmı varsa nolu telefona arasın lütfen tapum var sabah yani yarın sabahtan ararsanız sevinirim

 109. Hayriye dedi ki:

  Acil 20000 TL ye ihtiyacım var

 110. Emre dedi ki:

  Merhaba bana acil 15 bin tl lazım aylık 1.500 tl ödeyebilirim lutfen biri yardımcı olabilirmi çok acil

 111. Emrah dedi ki:

  50 bin tele bana acil lazim

 112. Yakup Demirel dedi ki:

  Merhaba Çok acil nakit ihtiyacım var 60000 üç üç odemeli

 113. Emrullah dedi ki:

  Benimde 50 bin kader ihtiyacim var 2 yle 3 arasi odeme sansim var cok acil yardimci olursaniz

 114. büşra dedi ki:

  200.000 tl ihtiyacım var aylık 4bin olarak ödeme sözü veririm lütfen yardım edebilecek olan varsa

 115. Yasin ekren dedi ki:

  15000 paraya ihtiycam var uzun vade olmuçak şekilde

 116. Abdulkadir dedi ki:

  150.000 ihtiyacım var ardabey
  Aylık 5000 ödeyebilirim

 117. Arif Yılmaz dedi ki:

  Merhaba benim 10000 bin para lazım aylık ödem 8 bin 9 bin ödem yerdimici olurmu süz telefon numarası

 118. Zehra dedi ki:

  Merhaba acil 30bin tl ye ihtiyacım var. 3 ay içinde ödeyebilirim. Ama öğrenci olarak gözüktüğüm için hiçbir banka bu kadar kredi vermiyor maalesef. Yardıma çok ihtiyacım var ve çok acil.

 119. Sevda dedi ki:

  merhaba Sevda ben Allah rızası için düştüm kalkamıyorum borc batağına girdim SSK li calsyorum ama çok düzensiz odemelerim oldu şuan icralık olmak üzereyim yardim bekliyorum 150 bine ihtiyacım var ya bana ayda 6 bin taksitle yada 1 yıl vadeyle acil nakit rica ediyorum sadce size borcum olsn lütfen bna mail yoluyla ulaşılmasınız

 120. İzmirli dedi ki:

  Merhaba yaklaşık 100 bin tl ıhtıyacım var devlet memuruyum odemede sıkıntı cıkmaz. sadece toplu para gerekıyor on odeme talep edenler vs uzak dursun.senetle vs odeme yaparım

Tarım Kredi Kooperatifleri Resmi Web Sitesi Değildir.