Tarım Kredi

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Vakıfbank’ tan kredi kartı almak isteyenler kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra başvurunun kabulü, kartın basılması ve adrese gönderilmesi için bir süre beklenmesi gerekmektedir. SMS ile kredi kartı başvurusu yapılabileceği gibi, ayrıca kredi kartı kurye takibinde de bulunabilirsiniz. Vakıfbank world card, taraftar card gibi fenerbahçe card gibi kredi kartlarına ait başvuru sonucu ve limit sorgulama işlemlerini bu şekilde yapabilirsiniz. İçeriğimizde kredi kartı başvuru sonucunuzu nasıl öğrenebileceğinize dair detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı World Card

Vakıfbank’ ın klasik kredi kartı World card’ dır. Kartınız ile üye işyerlerinden yapacağınız alışverişler ile puan kazanabilir ve bu puanları bedava alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca banka tarafından müşterilerine  sunulacak olan ayrıcalıklardan da yararlanabilirsiniz. Kartınızı yurt içinde ve yurt dışında da kullanabilir ve güvenli alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. World card dahilinde, klasik kart, gold kart, platinium kart, express kart, sanal kredi kartı, tercih kart gibi kredilerinizi kullanabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu yapmak için mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı gibi yöntemleri kullanabileceğiniz gibi banka şubeleri aracılığı ile de kredi  başvurunuzu yapabilirsiniz. Kartlara ait ücretler ile ilgili bilgi sahibi olabilir, ayrıca asıl kartlarınıza limitleri bağlı olmak kaydı ile ek kart da çıkarabilirsiniz. Kredi kartı limitleri müşterilerin gelir durumlarına göre belirlenmektedir. İlk aşamada talep edilecek olan kredi kartlarının limitleri aylık gelir tutarının 2 katı olurken ikinci yıl bu limit 4 katına çıkmaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank’ tan kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Başvuru yapabileceğiniz pek çok yöntem vardır.

1- Şubeler aracılığı ile başvuru : Kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bankalardan ilki şubelere giderek kredi kartı başvurusu yapmak olacaktır. Gelir belgesi ve T.C kimlik belgesini bankaya vererek kredi kartı sözleşmesini onaylamanız dahilinde başvurunuzu yapmış oluyorsunuz. Banka şubeleri yapılan başvuruyu belirli şartlar dahilinde incelemektedir. Bu şartlara sahip olmamanız durumunda kredi kartı başvurunuz kabul edilmeyecektir.

2- Çağrı merkezi aracılığı ile başvurusu : Şubelere gitmenize gerek kalmadan tek bir telefon yardımı ile kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün olmaktadır. 0850 222 07 24 Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri numarası / kart numarası ve şifrenizi girdikten sonra 5 ‘ i tuşlamanız gerekmektedir. 5 başvuru işlemleri için kullanılmaktadır. Daha sonra 1’ i tuşlayarak bireysel kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. Teknik bir sıkıntı ile karşılaşmanız durumunda Vakıfbank Müşteri Hizmetleri aracılığı ile hiç beklemeden kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

3- SMS ile başvuru : Kredi kartı başvurusu yapmanıza imkan tanıyan yöntemlerden bir tanesi ise sms bankacılığını kullanarak başvuru yapmak olacaktır. VB boşluk T.C. kimlik numaranızı aralarında boşluk bırakarak 5724‘ e göndermeniz durumunda kredi kartı başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. SMS bankacılığı için tarifeniz üzerinden bir kısa mesaj ücreti kesilecektir.

4- İnternet bankacılığını kullanarak : Bankaya gittiğinizde şayet internet bankacılığı sözleşmesini imzaladıysanız kolaylıkla şubelere gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.  İnternet bankacılığına T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek kolayca giriş yapabilirsiniz.

5- Mobil bankacılık : Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasını telefonunuza yükleyerek kredi kartı başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Yukarıdaki kanallardan yakınlarınız için ek kart başvurusu yapmanız da mümkündür. Farklı olan sadece sms bankacılığı yöntemini kullanmak olacaktır. SMS bankacılığı ile ek kart başvurusu yapmak için EKKART yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numarası (kartı çıkaracağınız kişiye ait) yazarak 5724′ e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca ek kart limitlerinin asıl kartlara bağlı olduğunu ve banka tarafından müşterilerine ekstra bir limit verilmediğinden de söz edelim.

Ek kart başvuruları için telefon bankacılığını kullanmak istiyorsanız yine müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra önce 2′ yi ve daha sonra 0′ ı tuşlamanız gerekmektedir. Bu yöntemleri kullanarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca başvuru sorgulama işlemini de kullanabilirsiniz. Birazdan sorgu işlemine değineceğiz.

Ayrıca banka tarafından verilen taraftar kartlarına bu yöntemleri kullanarak da sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Limitleri Nasıl Belirlenir?

Yukarıdaki herhangi bir yöntemi kullanarak kart başvurusu yaptıktan sonra kredi kartı başvurunuzun sonucunu merak ediyor olabilirsiniz. Kredi kartı başvurularının incelenmesi, kartların basılması vb. derken süre 1 haftaya çıkmaktadır. Başvuruları kabul edilen kredi kartlarınız ikamet adreslerinize gönderimini talep etmeniz durumunda adresinize gönderilecektir. Şayet kartınızı banka şubeleri aracılığı ile alacağınızı bankaya bildirmişseniz bu durumda kartınızın basım işlemi tamamlandıktan ve kullanmaya hazır olduktan sonra sorgulama işlemi yapabilir ve başvuru yaptığınız şubelere giderek kredi kartınızı teslim alabilirsiniz.

Kredi kartınızı teslim aldıktan sonra kullanmaya başlamak için bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerine bağlanmanıza gerek kalmadan göndereceğiniz bir kısa mesaj ile kolayca şifre belirleyebilirsiniz. KKSIFRE, kartınızın son 6 hanesi, annenizin kızlık soyadının ilk ve son harflerini, güvenlik kodunu ve kartın son kullanma tarihini aralarında bir boşluk bırakarak 5724‘ e göndermeniz durumunda şifre belirleme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. VakıfBank Kredi Kartı Başvurusu yapabilirsiniz. İçeriğimizden 5 dakikada onay almak için gerekli olan şartları öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartları müşterilerin mali durumlarına göre belirlenmektedir. Ticari kredi kartlarının limitleri daha yüksek olurken bireysel kredi kartlarının limitleri müşteriler tarafından sunulan gelir durumuna göre belirlenmektedir. Banka müşterilerinin aylık gelirlerinin asgari ücret tutarında olması durumunda kart limitleri ilk yıllarda maaş tutarının 2 katı olacağından dolayı 2825 * 2 = 5650 TL olacaktır. Ödemelerinizi düzenli yaparak bankadan kart limitinizi artırmalarını talep edebilirsiniz. İkinci yıl ekstrelerinizi aksatmamanız ve kredi kartı borcunuzun olmaması durumunda müşteri hizmetlerini arayarak ya da banka şubelerine giderek limit artırımı talebinde bulunabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Bankaların kredi kartı başvurularının sorgulamak için oluşturdukları sayfalar bulunmaktadır. Bazı bankalarda böyle sistemler bulunmasa ve sorgulama işlemleri kuryeler aracılığı ile yapılmakta olsa da Vakıfbank tarafından böyle bir sistem geliştirilmiştir.

KREDİ KARTI BAŞVURUSU SORGULAMA

💳 Yukarıdaki link üzerinden sisteme giriş yapınız.

Vakıfbank kredi kartı başvuru sorgulama
Vakıfbank kredi kartı başvuru sorgulama

💳 T.C. kimlik numarası ve cep telefonu girdikten sonra sorgula butonuna basınız.

doğrulama şifresi
doğrulama şifresi

💳 Daha sonra cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu, doğrulama şifresi bölümüne yazarak ilerle butona tıklayınız. Bu şekilde kredi kartı başvurusu sorgulamanızı  rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sorgulama işlemi yapmanıza imkan tanıyan yöntemlerden bir tanesi de kuryeler aracılığı ile sorgulama yapmak olacaktır.

Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Takip

Banka tarafından geliştirilen kurye takip sistemi ile de kartınızın nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz. Bu seçenek kart başvurunuzun onaylandığı ancak kartınızın henüz adresinize teslim edilmediği zamanlarda kullanılmaktadır. Mobil bankacılık, internet bankacılığı gibi yöntemler ile  yaptığınız kart başvurunuzun iptal edilme sebeplerini, onaylandıysa verilen kart limitlerini vb. buradan inceleyebilirsiniz.

İnternet bankacılığı / mobil bankacılık aracılığı ile kurye takip ; 

Başvurular > Kart başvurusu takip > kredi kartı başvurularım > kart gönderim izleme ya da

Kredi kartları > kredi kartı başvuru > kredi kartı başvurularım > kart gönderim izleme

Ayrıca daha sonra gönderim detay bölümünden kartınızın dağıtım aşaması durumlarını tek tek inceleyebilirsiniz. Vakıfbank ‘ ın çalıştığı kurye şirketi Kuryenet’ tir. İnternet üzerinden ve telefon numarasını arayarak kolaylıkla sorgulama ve gönderi takip işlemi yapabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından da geliştirilmiş bir  Başvuru Sonucu Öğrenme ekranı bulunmaktadır.

Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Takip
Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Takip

Kuryenet Telefon : 0212 444 93 93

Kuryenet çağrı merkezi : 0850 222 93 93 numaralarını arayabilirsiniz.

Ayrıca Kuryenet internet sayfası üzerinden gönderi takip işlemi yapabilirsiniz.

Vakıfbank Taraftar Kart Sorgulama

Vakıfbank tarafından taraftarlara özel kredi kartları verilmektedir.

  • Trabzonspor,
  • Fenerbahçe,
  • Galatasaray,
  • Trabzonspor,
  • Gaziantepspor gibi takımlara ait kredi kartları için başvuru yapabilirsiniz. Bu kredi kartlarına yapılan başvuruların da banka tarafından kabul edilip edilmediğine sorgulama sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kurye sorgulaması yaparak da kredi kartınızın nerede olduğu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kampanyalar ile ilgili detaylar için tıklayınız. Vakıfbank kredi kartlarına başvuru yapabilir ve oluşturulan sayfalar üzerinden sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tarım Kredi Kooperatifleri Resmi Web Sitesi Değildir.